26 Mart 2018 Pazartesi

KOYU YEŞİL PALTO KOMBİNİ (SÜRPRİZLİ)

Biraz aradan sonra tekrar Selamm :) ♥♥♥
Bu aralar okul dönemi çok yoğun geçiyodu bu yüzden yazmaya  pek fırsatım olmadı. Ama yine de size çok güzel ve beğeneceğinizi düşündüğüm bir kombin hazırladım ve onu  şimdi paylaşmak istiyorum sevgili Modaca okurları :)
 Kış aylarında olmamız dolayısıyla yine kışlık bir kombin hazırlamak istedim. Bu kışın modasına uygun hem tarz hem şık palto kombinimi anlatıyorum o zaman. Ayrıca palto kombinimin sonunda da süpriz bir parça var :) Hazırsan palto , kazak, ayakkabı ve aksesuar önerime geçelim.

KOYU YEŞİL PALTO KOMBİNİ💚
Bu kombinin kış için çok uygun olacağını düşündüm. Bu yüzden koyu yeşil renkli bir palto seçmek istedim ve altına da yeşile uygun olduğunu düşündüğüm siyah renkli bir bot seçtim.Ayrıca kombinime küçük detaylar ekledim mesela ayakkabının tüylü olması dikkat çeken hoş bir ayrıntı olur diye düşündüm.Kazak olarak da yukarıda gördüğünüz beyaz kazağı tercih ettim.Beyaz rengi çok seviyorum ayrıca beyaz genel olarak da tercih edilen bir renk ve zaten ayakkabı , palto siyah olduğu için kazağı açık renk tercih ettim.Siz de böyle yapabilirsiniz
. Eveeet, şimdi palto kombinimin sürpriz parçasını açıklıyorum :)) 

🔶🔶🔶🔶
Yukarıda gördüğünüz sarı boncuklu kolyeden bahsediyorum:)
Evet, az önce kombin normal sade bir kış kombiniydi.Ancak kombininize ışıltı katmak istiyorsanız bu sarı boncuklu kolye harika bir seçim olabilir diye düşünüyorum. Böylece kombini sadelikten kurtarabilir basit bir dokunuşla daha tarz olabilirsiniz kızlaar.
Ben olsam koyu yeşil renkli paltoyu böyle kombinlerdim.Siz olsaydınız ne yapardınız? Beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorumm

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder